TREENINGUD PEIPSIÄÄRE VALLAS

VARA SPORDIHOONE / KOGUKONNAKESKUS

Noored

JALGPALL

K   15:00-16:00

R   16:00-17:00

JK Welco

(treener Rain Näkk)

15€/kuu

 

 

 

 

 

PALLIMÄNGUD

E   14:40-15:30

1.-3. kl õpilased- erinevad pallimängud

 

      SA Vara Sport

(treener Kätlin Lattik)

Tasuta

 

E   15:30-16:20

4.-9. kl õpilased-  peamiselt sulgpall, kuid tutvustatakse ka teisi pallimänge.

TANTSUTRENN

T   14:45 – 15:45

1.-4. kl õpilasetele

 

Kaisa Tantsustuudio (treener Kaisa Edenberg)

12€/kuu

Täiskasvanud

PALLIMÄNGUD

erinevate pallimängude ja saali aegade kohta leiab infot www.varasport.ee

 

KOOSA MÄNGUDE MAJA JA KOOSA RAHVAMAJA

Noored

KÄSIPALL

      E   14:45 – 16:00

N   14:45 – 16:00

3.-5. kl õpilased

MTÜ Spordiklubi Juku (treener Priit Allikivi)

Tasuta

     PALLIMÄNGUD

      T  15:00 – 17:00

SA Vara Sport

(treener Kaja Sangernebo)

Tasuta

 

KORVPALL

      N   16:00 – 16:45

6 - 12a

           SA Vara Sport

( treener Kristjan Kallavus)

Tasuta

      N   16:45 – 18:00

13a ja vanemad

MAADLUS

E    17:00 – 18:00

      N   17:00 – 18:00

P    13:00 – 14:00

Maadlusklubi Koosa

(treener Targo Leini)

45€/poolaasta

TANTSUTRENN

K   16:15-17:15

K-Dance 

Koosa Rahvamaja saalis (treener Anni Kabral)

Tasuta

Täiskasvanud

PILATES

        K   18:45

Koosa Rahvamaja saalis

Treener M. Põld

2,50€/kord

JUMPING

P   13:15

Kaisa Tantsustuudio

     (treener Kaisa Edenberg, registreerumine ja

 info Tel. 5561 3915)

 Treeningud toimuvad kui registreerinud on vähemalt 5 osalejat

 6€/kord

PALLIMÄNGUD

erinevate pallimängude ja saali aegade kohta leiab infot www.varasport.ee

 

KALLASTE SPORDIMÄNGUDE SAAL / NOORTEKESKUSE II KORRUS

Noored

JALGPALL

E    18:00-19:00

K   18:00-19:00

R   18:00-19:00

Kuni 15a

 

Treener V.Feltin

Tasuta

 

Täiskasvanud

JALGPALL

E    19:00-20:00

K   19:00-20:00

R   19:00-20:00

 

Treener V.Feltin

Tasuta

 

POLEFITNESS

(Postitants)

E    17:00-19:00

K   17:00-19:00

R   17:00-19:00

 

Treener Aleksandra Sorgina

1 tund 3€/ 2 tundi 5€

Lastele ja õpilastele 3€

 

 

PEIPSIÄÄRE LASTEAED-PÕHIKOOLI SPORDISAAL

Noored/Täiskasvanud

KREEKA–ROOMA

MAADLUS,

NAISMAADLUS,

VABAMAADLUS,

JALGPALL

E 18:00-21:00

T 18:00-21:00

N 18:00-21:00

R 18:00-21:00

 

Treener Nikolai Djukov

Tasuta

 

ALATSKIVI KOOLI SPORDISAAL

Noored

PALLIMÄNGUD

K   13:00-13:45

1.-4. kl tüdrukud

Juhendaja

Kristjan Kallavus

Tasuta

K   14:45-15:45

5.-9. kl tüdrukud

INDIACA

 

E   15:00-17:00

 

7.-9. kl

tüdrukud, poisid

Juhendaja

Tarmo Eres

Tasuta

KÄSIPALL

R   13:50-14:40

3.-5. kl

tüdrukud, poisid

Juhendaja

Priit Allikivi

Tasuta

PALLIMÄNGUD

E   12:05-12:50

1.-2. kl poisid

Juhendaja

Priit Allikivi

Tasuta

SPORTMÄNGUD

T   14:45-15:45

6.-9. kl poisid

Juhendaja

Priit Allikivi

Tasuta

Täiskasvanud

 

SULGPALL

 

T 18:00-19:30

N 18:00-19:30

Tasuta

 

PALA SPORDISAAL

Noored

JALGPALL

         T 17:00-17:45

N 17:00-17:45

1.-4. klass

 

Treener P. Päll

5€/kuu

T 17:45-18:30

N 17:45-18:30

5.-9. klass

KORVPALL

K 15:15-17:00

4.-9. klass

Treener V. Otsa

Tasuta

SUUSATAMINE

E 14:30-15:30

1.-4. klass

Treener K. Vunk

Tasuta

JÕUTREENING, TÕSTESPORT

Kokkuleppel juhendajaga, Peep Päll Tel: 511 7144

Täiskasvanud

PILATES

 

K 16:00-17:00

Treener M. Põld

2,50€/kord

QI GONG

 (Hiina energia võimlemine)

 

T 18:00-19:00

N 17:00-18:00

Juhendaja K. Laidla

2€/kord

JÕUTREENING, TÕSTESPORT

Kokkuleppel juhendajaga, Peep Päll Tel: 511 7144