Pala piirkond

PALA NOORTEKESKUS
Kontaktisik: Monika Kaasik

Tel: 53002225
E-post: info@pvn.ee


KOKANDUSRING

Sihtrühm: 7-19 a. ja 12-16 a.
Toimumise aeg: märts, aprill, mai
E 14.30-15.30 (7-19 a.)
T 15.15-17.00 (12-16a)
 

NÄITERING

Sihtrühm: 7-19 a. ja 12-16 a.
Toimumise aeg: märts, aprill, mai
K 13.40-14.40 (7-19 a.)
K 15.15-16.15 (12-16 a.)
 

KÄELINE TEGEVUS

Sihtrühm: 7-12 a.
Toimumise aeg: märts, aprill, mai
R 13.00-14.00
 

FILMIÕHTUD

Sihtrühm: 7-26 a.
Toimumise aeg: märts-detsember
N 15.15-17.00

___________________________________________________________

ANNA HAAVA NIM. PALA LASTEAED-PÕHIKOOL
Kontaktisik: Monika Kaasik; Tel: 53002225

 

INDIAKA SPORDIRING

Sihtrühm: 6.-9. kl
Toimumise aeg: aprill-juuni ja september-detsember
T, K 15.30-17.00
Juhendaja: Tarmo Eres
 

JALGPALL I

Sihtrühm: 1.-4. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember
T, N 17:00-17:45
Juhendaja: Peep Päll
 

JALGPALL II

Sihtrühm: 5.-9. kl
Toimumise aeg: aprill-juuni ja september-detsember
T, N 17.00-18.45
Juhendaja: Peep Päll
 

RAHVATANTS I

Sihtrühm: 1.-2. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember
T 12:45-13:30
Juhendaja: Marve Juursalu
 

RAHVATANTS II

Sihtrühm: 3.-4. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember
E 13:35-14:20
Juhendaja: Marve Juursalu
 

RAHVATANTS III

Sihtrühm: 4.-7. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember, N 13:35
Juhendaja: Helle Värs

 

RAHVATANTS IV

Sihtrühm: 8.-9. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember
Kokkuleppel juhendajaga
Juhendaja: Marve Juursalu
 

KORVPALL

Sihtrühm: 4.-9. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember
E 15:30-17:00
Juhendaja: Virge Otsa
 

TÕSTE- JA JÕUSPORT

Sihtrühm: 5.-9. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember
Päev ja kellaaeg juhendajaga kokkuleppel
Juhendaja: Peep Päll
 

MÄLUMÄNG

Sihtrühm: 7.-9. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember
R 13:35-14:20
Juhendaja: Liina Ainsalu
 

NUPUTAMINE

Sihtrühm: 5.-9. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember, N 13:35-14:20
Juhendaja: Merle Müür
 

LOODUSRING

Sihtrühm: 1.-2. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember, E 13:35-14:20
Juhendaja: Tiina Karu
 

KUNSTIRING I

Sihtrühm: 1. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember, E 14:25-15:10
Juhendaja: Merike Selgis
 

KUNSTIRING II

Sihtrühm: 2. - 5. klass
Toimumise aeg: aprill-juuni, september-detsember, K 14:25-15:10
Juhendaja: Merike Selgis