HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

haridus- ja noorsootööspetsialist/
osakonna juhataja

Pille Lille
magister/
haridusteadus

pille.lille@peipsivald.ee
(+372) 5307 1811

Eelregistreerimine
telefoni teel

29.06 - 02.08.18

sporditööspetsialist

Priit Allikivi
magister/
terviseteadus

priit.allikivi@peipsivald.ee
(+372) 5304 6113

T  12.00-13.30
Eelregistreerimine
Tel. (+372) 5304 6113

16.08 - 13.09.18

kultuuritööspetsialist

Reet Kruup
keskeriharidus/
laulu eriala

reet.kruup@peipsivald.ee
(+372) 5305 9007

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

09.07 - 26.07.18

infospetsialist

Viktoria Arro
keskeriharidus/
kujundusgraafik

viktoria.arro@peipsivald.ee
(+372) 523 8740

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

02.07 - 15.07.18
10.12 - 23.12.18

noorsootöötaja, Peipsiääre

Marina Lõsak
keskharidus

marina.losak@peipsivald.ee
(+372) 5692 6183

Eelregistreerimine
telefoni teel

23.07 - 19.08.18

noorsootöötaja, Kallaste

Kristina Drozdova
keskeriharidus/
laomajandus

kristina.drozdova@peipsivald.ee
(+372) 5890 6170

Eelregistreerimine
telefoni teel

01.07 - 31.07.18

noorsootöötaja, Vara

Karin Klemmer
keskeriharidus/
pagar-kondiiter

karin.klemmer@peipsivald.ee
(+372) 5306 4665

Eelregistreerimine
e-posti teel 

18.07 - 31.07.18
01.08 - 31.08.18

 

 

Peipsiääre KULTUURI KODULEHT  

Peipsiääre KULTUURI FACEBOOK

Peipsiääre SPORDI KODULEHT

Peipsiääre NOORTEINFO FACEBOOK