SOTSIAALOSAKOND

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

sotsiaalosakonna juhataja

Rutt Pirk
bakalaureus/
sotsiaaltöö

rutt.pirk@peipsivald.ee
(+372) 730 2375
(+372) 502 5231

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

05.06 - 13.06.18
25.06 - 13.07.18
17.09 - 27.09.18                                  

lastekaitsespetsialist

Gerly Soieva
rakenduslik kõrgharidus/
sotsiaaltöö 
ja rehabilitatsiooni korraldus

gerly.soieva@peipsivald.ee
(+372) 512 0908

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

01.07-14.07.2018

sotsiaaltööspetsialist, Peipsiääre

Olga Solovjova
keskharidus

olga.solovjova@peipsivald.ee
(+372) 745 3431
(+372) 5669 5262

Vastuvõtt:
E-K 7.30-15.30

25.06 - 03.07.18
23.07 - 12.08.18
04.09 - 08.09.18

sotsiaaltööspetsialist 
sotsiaalhooldaja, Kallaste

Galina Sokolova
keskeriharidus/
raamatupidamine

galina.sokolova@peipsivald.ee
(+372) 745 2232

Vastuvõtt:
E,K,N 09.00-12.00

04.06 - 17.06.18
23.07 - 05.08.18
03.09 - 16.09.18

sotsiaaltööspetsialist, Pala

teenistussuhe peatatud

 

 

 

sotsiaaltööspetsialist, Pala

Eha Saar 
kõrgharidus/
agronoom
bakalaureus/
sotsiaaltöö

eha.saar@peipsivald.ee
(+372) 773 4609
(+372) 5390 1252

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel
(määratud ajaks kuni
asendatava naasmiseni)

23.07 - 31.07.18
27.08 - 21.09.18

sotsiaaltööspetsialist, Vara

Vaike Torokvei
kõrgharidus/
õigusteadus

vaike.torokvei@peipsivald.ee
(+372) 731 5840
(+372) 5669 3734

Vastuvõtt:
T,R 09.00-12.00

25.06 - 08.07.18

sotsiaaltööspetsialist, Koosa

Ingrid Katsan
kõrgharidus/
agronoom
sotsiaaltöö

ingrid.katsan@peipsivald.ee
(+372) 745 3271
(+372) 5341 3934

Vastuvõtt:
T,R 09.00-12.00
Eelregistreerimine 
telefoni teel

16.07 - 31.07.18
sotsiaaltööspetsialist, Alatskivi
 
Veele Kook
keskeriharidus/
sotsiaalhooldaja, tegevusjuhendaja
veele.kook@peipsivald.ee
(+372) 509 3440
Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

 
01.08 - 14.08.18
16.11 - 30.11.18

sotsiaalhooldaja, Pala

Elvi Randlahe

elvi.randlahe@peipsivald.ee

 

16.07 - 31.07.18
10.12 - 21.12.18

sotsiaalhooldaja, Pala

Ene Toom

ene.toom@peipsivald.ee

 

15.06 - 30.06.18
17.08 - 31.08.18

sotsiaalhooldaja, Vara (Välgi)

Maimo Sikk

maimo.sikk@peipsivald.ee
(+372) 741 8846
(+372) 523 8083

 

02.07 - 15.07.18

sotsiaalhooldaja,  Vara

Elle Koort

elle.koort@peipsivald.ee

 

 

sotsiaalhooldaja,  Alatskivi

Silvi Vaiknemets
keskeriharidus/

silvi.vaiknemets@peipsivald.ee

 

13.08 - 24.08.18
08.10 - 17.10.18

sotsiaalhooldaja,  Alatskivi

teenistussuhe peatatud